Parça Eşya Taşıma

Fethiye Parça Eşya Taşıma

Taşınmak, insanların barınma olarak ev kullanmasından bu zamana kadar olan zaman diliminde sürekli olarak zorlaşan bir eylemdir. Bu yüzden özellikle son yüzyılda, insanlar için bu taşınma işlemini nakliyat firmaları yapmaktadır. Bu nakliyat firmalarının sizlere hız ve güven unsurlarını sonuna kadar hissettirmesi gerekmektedir. Çünkü bu unsurlar müşteri memnuniyeti için son derece önemli olmaktadır. Bu unsurlara sahip olan herhangi bir nakliyat firması, diğer nakliyat firmalarına oranla daha fazla tercih edilen şirket olmaktadır. Bizler de parça eşya taşımacılığı hizmetlerinizde bu unsurları size sunarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Biz isteriz ki, müşterilerimiz bu taşıma işleminden oldukça memnun ayrılsınlar. Sizlere bu parça eşya taşımacılığında, büyük kolaylık sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Sizlere oldukça hızlı bir şekilde sunduğumuz bu hizmet karşısında şaşırıp kalacaksınız. Vereceğimiz güven doğrultusunda ise eşyalarınız sapa sağlam bir şekilde verdiğiniz hedef adrese ulaştıracağız. Sizin için bu zahmet gerektiren taşıma işleminde, en ufak bir efor sarf etmenize engel olarak tüm yükü biz üstleneceğiz. Parça eşya taşımacılığının seçilme sebeplerinden en önemlisi, kamyon içerisinde farklı şahısların da eşyaları olacağından oldukça ucuz bir taşımacılık yöntemi olmasıdır. Bu ucuz taşımacılık yöntemini, Fethiye İrem Nakliyat ile daha da ucuz bir şekilde yapabileceksiniz. Size sağlayacağımız bu hizmetten memnun kalmamanız kesinlikle imkansız olacaktır.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK AŞAMALARI

Parça eşya taşımacılık, diğer eşya taşımacılık çeşitlerine göre sadece size özel kamyonlarla değil başka şahısların eşyalarının da bulunduğu kamyonlarla gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden ilk aşamada yapılan ambalajlama ve paketleme işlemine dahil olarak sizlerin özel eşyalarınızı etiketliyoruz. Bu etiketler sayesinde, teslim esnasında oluşabilecek herhangi bir karışıklığın önüne geçilmiş oluyor. Bu paketleme ve etiketleme işleminden sonra eşyalarınızı veya eşyanızı özel bir sigorta şirketi tarafından sigorta işlemine tabii tutuyoruz. Bu sigorta işlemi sayesinde sıfıra yakın bir ihtimalle oluşabilecek bir kaza durumunda, size maddi hasarın hepsini tamamı ile karşılama garantisi veriyoruz. Kamyonla yolculuk edip hedef adrese ulaşıldıktan sonra, etiketli eşyanız hiçbir karışıklığa sebep olmayacak bir şekilde kontrol edilerek gitmesi gereken yere teslim ediliyor. Parça halinde eşya taşımacılığı için bize ulaşınız.

PARÇA EŞYA TAŞIMADA FİYATLANDIRMA

Parça eşya taşıma hizmetimizle sabit bir ücretlendirmemiz olmamakla beraber, taşınacak eşyaların kapladığı alan, ağırlığı, miktarı ve taşınacak yerin mesafesi göz önünde bulundurularak uygun bir fiyat belirleniyor. İster evinize ister de iş yerinize eşya taşımak istediğinizde, müşteri ayırt etmeksizin hizmet veriyoruz. Parça eşya taşıma konusunda birçok firmanın özensiz davrandığını ve aynı araçlarla neredeyse 10 farklı müşterinin nakliyesini bir arada gerçekleştirdiğine şahit olduk. Düzgün kolileme işlemi uygulanmamış, özensiz paketlenmiş eşyaların üst üste yığılarak taşındığı firmaların aksine bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Sizin eşyalarınızı kategorilere ayırarak kırılabilecekler, beyaz eşyalar, elektronik cihazlar olarak farklı kolilerde taşıyoruz ve hiçbirinin zarar görmemesi adına deneyimli ekibimiz ile özenli bir şekilde araçlara yerleştiriyoruz. Eşyalarınız bizim güvencemiz altında sizlere ulaştırılırken, yapmış olduğumuz sözleşmede yer vereceğimiz teslimat süresine bağlı kalarak çalışmaktayız. En kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek adına, vaktinizi çalmadan, bütün bir gününüzü eşyalarınızın gelmesini bekleyerek geçirmemenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği sizlerden gelen bütün olumlu yorumlara layık olmaya çalışıyoruz. Sertifikasız çalışan dolandırıcılar tarafından emeğinizin, vaktinizin, paranızın ve en önemlisi eşyalarınızın zarar görmemesini istemiyor iseniz güvenilir bir nakliye firması ile anlaşma yapmanızı öneririz. Parça eşya taşımak alanında en güvenilir nakliye firması Fethiye İrem Nakliyat olarak yıllardır hizmetlerimize aynı kalitede devam etmeye devam ediyor, ayrıcalıklarımızı koruyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara