Hakkımızda

Firmamız 1999 yılından itibaren Fethiye’den tüm Türkiye’ye Profesyonel Bireysel ve Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri sunmaktadır. 20. yılını doldurmak üzere olan Fethiye İrem Nakliyat profesyonel çalışma anlayışı ve yüksek kalitede hizmet ilkesiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.a

Geride kalan yıllar boyunca her zaman bulunduğu bölgenin ilk tercih edilen nakliyat firması olmayı başaran Fethiye İrem Nakliyat; taşımacılık sektöründe yenilikleri ve kalite standartlarını rakiplerinden hep bir adım önde takip etmiş ve yerine getirmiştir.

Firmamız farklı model ve ebatlarda son model araç filosu ve deneyimli personel kadrosu sayesinde Bireysel Nakliyat ihtiyaçlarına en profesyonel hizmeti en uygun koşullarda sunabilmektedir. Özellikle taşınma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın Evden Eve Nakliyat ve eşya taşıma ihtiyaçlarında en doğru ve en hızlı çözüm olmayı başaran nadir firmalardandır.

Kurum ve Kurumsal Firma Taşıma konusunda tecrübemiz ve yeterli araç ekipman teknolojiye sahip bir firma olmamız sayesinde sektörün lideri haline gelmiş olmaktan gurur duymaktayız. Fethiye İrem Nakliyat; kurum taşımacılığı, hastane taşıma, banka taşıma, okul dershane taşıma, fabrika ve depo sevkiyatı alanında tecrübesi ve birikimiyle her zaman hizmetinizdedir.  İşletmelere özel hızlı ve pratik çözümlerimiz ile ticari taşımacılık konusunda uzman nakliyat firması Fethiye İrem Nakliyat; özellikle ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı konusunda en uygun ve kaliteli hizmeti sunabilmektedir.

HEDEFLERİMİZ

Fethiye İrem Nakliyat olarak en önemli ilkemiz, esnaflığın da bize göre temeli olan dürüstlük ve titiz çalışmak. Firmamız, ilk gün olduğu gibi şimdi de gelecekte de her zaman verdiği hizmetin arkasındadır. Bunun kanıtı olarak da garantili ve sigortalı hizmetimizi öne sürüyoruz. Müşterimizle anlaşma yaptığımız andan itibaren, eşyalarınız firmamızın ve anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketinin güvencesi altındadır.

Müşterilerimizle doğru bir şekilde iletişim kurabilmek,
İlk görüşme esnasında firmamızı olumlu tanıtabilmek,
Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına anket çalışmaları yapmak,
Reklam ve vizyona gereken önemi vermek,
Sağladığımız hizmetin daima arkasında olabilmek,
Her işimizi garantili ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirebilmek.

Call Now ButtonHemen Ara