Belgelerimiz

Firmamız Türk Patent Enstitüsünden Marka Tescilli olup Ulaştırma Bakanlığından Nakliyat ve Taşımacılık için gerekli K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olup güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır.

Amacımız nakliyat hizmetlerinde kesintisiz olarak hiç ara vermeden, en hesaplı fiyatlarla kaliteli taşımacılık hizmeti sunabilmektir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlayan her firmanın muhakkak Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerinin olması gerekmektedir. Bu belgeler K1-K3 ev, ofis eşya taşımacılık işleri için verilen belgelerdir. Belgelerin alınması için yeterli miktarda aracın ve personelin firma bünyesinde hizmet sağlaması gerekmektedir. Aksi taktirde bu belgeleri almaya sahip olunamaz.

Yetki belgeleri olmayan, taşıma hizmeti sağlamaya çalışan firmalar tamamen korsan nakliyat firması niteliğindedir. Bu kişilere irtibata geçmeniz ve hizmet almanız halinde en basitinden şehirler arası taşımacılık hizmeti aldığınızda yol çevirmelerinde belgeler istediği için araçlar parka çekilecektir. Böylece siz de alacağınız hizmetten memnun olmayacağınız gibi, mağdur olacaksınız.

Firmamız Fethiye merkezli bir şirket olup, sektörde herkes tarafından iyi bilinen bir nakliye şirketidir. Taklit markalardan kendimizi korumak için Türk Patent Enstitüsü tarafından ismimize yapmış olduğumuz marka tescil belgeleriyle aynı zamanda korunan bir markadır.

Call Now ButtonHemen Ara