Eşya Paketleme

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir. Fethiye İrem Nakliyat da müşterisine sunduğu nakliyat hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlama çalışmaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Fethiye İrem Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç film, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren firmamız, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da bu alanda uzman teknik personel eşliğinde yapan firmamız, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

EŞYA PAKETLEMEDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Ambalajlama ve paketleme işlemi ciddi bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.

FETHİYE İREM NAKLİYAT HEP YANINIZDA

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve eşya depolama gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Fethiye İrem Nakliyat, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Call Now ButtonHemen Ara